Yandex.Metrica

Yazılım Geliştirme

Günlük iş yaşamı içerisinde size vakit kaybettiren, organizasyonunuzda gecikmelere neden olan tüm detayları belirleyerek bize amacınızı ve almak istediğiniz sonucu tarif edin. Uzman ekibimiz size bunun araştırmasını yapsın, amaçlarınızı en iyi şekilde anlayıp en uygun ve en basit çözümü üretsin.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda size özel hazırlanan program belli kurallar çerçevesinde çalışacağı için sizi ve ekibinizi daha iyi organize edecektir.

Süreklilik ilkesi doğrultusunda yazılan tüm programlara yazılım uzmanlarımız destek vermekte, ihtiyaca göre yeni eklemeler yapmaktadır.

Web tabanlı yazılım: Web tabanlı yazılım çözümleriyle şirket yapınıza uygun uygulama geliştirme hizmetleri sunuyoruz. Örneğin web tabanlı teklif formu, stok takip, cari yönetimi ve buna benzer iş süreçlerinizi yönetebilmek için size özel web tabanlı yazılım uygulamaları geliştiriyoruz. Web üzerinde çalışan yazılımlarda bilgisayar fark etmeksizin dünyanın herhangi bir yerinde internet bağlantısı olan her yerden programınıza erişebilirsiniz. Web tabanlı yazılımlar sayesinde firmanızın tüm kullanıcıları tek bir havuzda çalışabilir. Bu sayede veri bütünlüğünü korumuş olursunuz.

Masaüstü Uygulamaları: Masaüstü bilgisayarınız, dizüstü bilgisayarınızı veya genel amaçlı bir bilgisayar dahil, standart bilgisayarlarda çalışacak yazılımları ihtiyaçlarınız doğrultusunda geliştiriyoruz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Cumhuriyet Mah. Aşık Veysel Cad. No:13-1 D:16
Küçükçekmece / İSTANBUL

+90 212 540 34 36 +90 505 434 72 87