Yandex.Metrica

Hakkımızda

Konseptika 2012 yılında kurulmuş web tasarım alanı başta olmak üzere dijital iletişim çözümlerinde uzman bir bilişim firmasıdır.

Kurulduğu tarihten bu yana interneti kullanarak müşterilerinin pazarlama faaliyetlerini geliştirmelerine yardımcı olacak çözümler üretmek için çalışmıştır.

E-ticaret siteleri, kurumsal web siteleri, haber portalları, özel yazılımlar ve ekonomik yönetilebilir web siteleri geliştirmiştir. Kurumsal bir web sitesi ile asıl hedefimiz hızla gelişen teknolojinin getirmiş olduğu karmaşık iş hayatını daha kolay bir hale getirmektir. Web sitesinin bulunabilirliği müşterimiz kadar bizim için de önem taşır. Web sitesi projelerini gerçekleştirirken sitelerin arama motorlarında bulunabilmelerini kolaylaştıracak her türlü tedbirleri almaya özellikle dikkat etmekteyiz. SEO çalışmalarımız ile markaların internette bilinirliğini arttırarak, medya planlama ve bülten konularında da destek veriyoruz.

Her projemiz tamamlandığında verdiğimiz hizmet bizim için yeni başlıyor. Bilişim sektörünün en büyük problemlerinden biri olan müşteriye destek sunma ve sorunlara çözüm üretme konusunda daha hassas bir yaklaşıma sahibiz.

Konseptika dijital iletişim çözümleri olarak, web tasarım, web yazılım, konsept geliştirme, arama motoru optimizasyonu (SEO) danışmanlığı, toplu mail gönderim danışmanlığı, digital katalog, kurumsal website, e-ticaret sitesi, emlak sitesi, kurumsal SEO, sosyal medya danışmanlığı, Google Adwords ve daha fazlası ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Cumhuriyet Mah. Aşık Veysel Cad. No:13-1 D:16
Küçükçekmece / İSTANBUL

+90 212 540 34 36 +90 505 434 72 87