Yandex.Metrica

E-Ticaret Hizmeti

Konseptika E-ticaret sistemleri şirketinizin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmaktadır ve geliştirilmektedir. Konseptika E-ticaret sistemi yazılımı; paket sistemlerin aksine geliştirilebilir alt yapısıyla şirketinizin şimdi ya da ileride doğabilecek tüm gereksinimleri karşılayabilmek için hazırlanmıştır.

Günümüzde paket olarak satılan e-ticaret sistemleri ihtiyaçlarınızı belli bir yere kadar karşılamaktadır. Firmanızın pazarlama ve satış stratejileri çok farklı olabilmektedir. Yurt dışında ve Türkiye'de başarılı olmuş projelere bakıldığında bir e-ticaret yazılımındaki en büyük başarı, geliştirilmeye açık olmasından dolayı tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmesinden kaynaklanmaktadır.

E-ticaret sistemi yazılım ve tasarımından, satışınıza kadar olan süreçleri ve daha sonra çıkabilecek ek geliştirmeleri, reklam, danışmanlık ve sunucu ihtiyaçlarınızı uzman kadromuz ile karşılamakta ve firmanıza en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.

Analiz;
E-ticaret sistemi tüm ihtiyaçlarınız, istekleriniz, ödeme yöntemleriniz, tasarımsal ve yazılımsal ihtiyaçlarınız bu süreçte belirlenir.

Tasarım ve Yazılım Geliştirme;
Yapılan analiz tamamlandıktan sonra, e-ticaret sisteminizin tasarım ve yazılım çalışmaları başlamaktadır. Bu dönemde tasarım çalışması, kodlama ve geliştirme çalışması, banka entegrasyonları ve diğer bütün ihtiyaçlarınız tamamlanır ve tüm güvenlik testlerinden geçirilir.

Yayın; Programlanması tamamlanıp testleri ve son kontrolleri yapılan e-ticaret sisteminiz hızlı bir sunucuda yayına alınır. Arama motorlarının mantığına uygun olarak kodlaması yapılmış ve tasarlanmış e-ticaret sisteminize anahtar kelime eklemeleri yapılır ve arama motorlarına kayıt işlemleri yaptırılır. E-ticaret sistemi, içerik yönetimi ve yönetim paneli ile ilgili eğitimlerden sonra girişleri yapabilmeniz için size teslim edilir. Teslimin ardından ise e-ticaret sisteminizin bakımları, kod güncellemeleri yapılmaya devam edilir.

Konseptika E-ticaret çözümlerimiz ile siz de web'deki mağazanızı oluşturabilirsiniz. Başarı odaklı yaklaşımlarımız ve değer katan çözümlerimiz  ile tanışmak için bize ulaşabilirsiniz.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

Cumhuriyet Mah. Aşık Veysel Cad. No:13-1 D:16
Küçükçekmece / İSTANBUL

+90 212 540 34 36 +90 505 434 72 87